Türk BayragiEnglish flag

Imprint

News

AKG Termoteknik Sistemler San.
ve Tic. Ltd. Şti.

Kemalpasa OSB Mahallesi
40 Sokak No:6 Ulucak
35730 Kemalpaşa, Izmir
Turkey 

phone: + 90 232 - 877 2199
fax: + 90 232 - 877 0042

sales@akg-turkey.com

info@akg-turkey.com

Imprint / Yasal bilgi

AKG Termoteknik Sistemler Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi


© Telif hakki
Tüm haklar saklidir. Metin, resim, grafik, ses, animasyon ve videolar ile bunlarin AKG web sitelerindeki düzenlenis biçimi, telif haklari ve diger sinai mülkiyet yasalarinca korunmustur. Bu web sitelerinin içerigi ticari amaçla çogaltilamaz, yayinlanamaz, degistirilemez ve üçüncü kisilerle paylasilamaz. AKG web sitelerinin bazilari ayrica telif hakki üçüncü kisilere ait olan resimler de içermektedir.


AKG Termoteknik Sistemler Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi

Adres:
Istiklal Mahallesi, 40 Sokak, No: 4, 35735 Izmir • Türkiye

Telefon Numarasi:
0232 - 877 2199
E-posta Adresi: info@akg-turkey.com

sorumluluk Sahibi
Hanem Cihan-Matull,
Head of Marketing and Advertisement


Am Hohlen Weg 31
34369 Hofgeismar | Germany


Telefon Numarasi: +49 (0) 5671 883 1475

E-posta Adresi:  marketing@akg-group.com

 

Marka Fihristi
Aksi belirtilmedikçe, AKG web sitelerindeki tüm marka isaretleri ticari marka kanunlarinca korunmustur. Bu özellikle AKG markalari, tip levhalari, sirket logolari ve amblemler için geçerlidir. Sayfalarimizda kullanilan marka ve tasarim ögeleri, AKG Türkiye sirketinin fikri mülkiyetindedir.

 

Garanti Fihristi
Bu web sitesi, olabilecek en özenli biçimde hazirlanmistir. Buna ragmen AKG Türkiye., web sitesinin içerdigi bilgilerin hatasiz ve dogru oldugunu garanti edemez. AKG'in kasti veya agir kusuru söz konusu olmadigi sürece dogrudan veya dolaysiz olarak bu web sitesinin kullanimindan dogan hasarlardan sorumluluk kabul etmez.

 

Lisans Fihristi
AKG web sitesinin içerdigi, patent, marka ve telif haklari gibi fikri haklar korunmustur. Bu web sitesi, AKG veya üçüncü kisilere ait fikri haklarin kullanilmasina lisans verildigi anlamina gelmez.

 

Yasal açiklamalar
AKG Türkiye, bu web sitesini ziyaret ettiginiz için ve ürünlerimize gösterdiginiz ilgiye tesekkür eder. AKG Grub web sitesinde toplanan kisisel bilgilerin tümü, yalnizca size daha iyi hizmet verebilmemiz, ürünlerimiz hakkinda bilgileri veya hizmetlerimiz konusunda teklifleri ulastirabilmemiz amaciyla saklanacak, islenecek ve gerektiginde AKG Grubu'nun diger sirketleriyle paylasilacaktir. AKG Türkiye., verdiginiz bilgilerin kisisel bilgilerin korunmasi konusunda yürürlükte olan mevzuata uygun olarak gizli tutulacagini taahhüt eder.

 

AKG Turkey © 2019